O INWESTYCJI WILLA KARŁOWICE

Gwarancja Przestrzeni Gratis…. oraz …kameralność blisko Centrum…
miejsce mówi samo za siebie

Karłowice - najatrakcyjniejsze z północnej części miasta zaszeregowanie lokalizacji – Wrocław Premium

Dzisiaj jest to jedno z najpiękniejszych, zabytkowych i spokojnych osiedli Wrocławia zwane „Osiedlem-Ogrodem”, z przewagą zabudowy willowej. Leży w rejonie ulic J. Kasprowicza, Żmigrodzkiej i A. Kamieńskiego, a ul. Bonczyka leży w jego najciekawszej części, bezpośrednio przy rzece Odrze. Budynek od rzeki dzielił będzie odnowiony wał przeciwpowodziowy, który nie przepuścił wody podczas powodzi w 1997 roku, a dziś dodatkowo pełni rolę rekreacyjną: bezpośrednio po wyjściu z budynku będzie można spacerować, łowić ryby, jeździć na rowerze, uprawiać Jogging lub Nordic walking. Relaks po ciężkim dniu zapewniony na wyciągnięcie ręki – prosto z domu.

Bezpośredni widok z tarasów na rzekę dopełniać będzie kameralny charakter budynku, który posiadał będzie jedynie 16 mieszkań z dużymi taraso-balkonami oraz ogródkami na parterze, gdzie będzie można przesiadywać do późnych godzin wieczornych, nie będąc narażonym na ostre popołudniowe promienie słońca, ponieważ usytuowanie budynku należy niemal do idealnych dla funkcjonowania człowieka. Do tego jest gwarancja przestrzeni, ponieważ nic (teraz i w przyszłości) nie może zostać wybudowane, co przysłonić by mogło widok z okien budynku. Teren wokół jest zagospodarowany docelowo, a wbudowanie tego budynku w tym miejscu należy do trudnych i stanowi spore wyzwanie logistyczne i organizacyjne dla Inwestora, który podejmuje się zadania z myślą o zadowoleniu przyszłych właścicieli komfortowych mieszkań.

Infrastruktura i komunikacja:

Dobra lokalizacja = bogata infrastruktura i liczne połączenia komunikacyjne.

W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co potrzebne do wygodnego życia: park, 2 place zabaw z fitnessem zewnętrznym, w tym jeden w parku wśród zieleni, boisko Orlik, sklepy spożywcze, świeże pieczywo z pobliskiej piekarni - cukiernia, lodziarnia/kawiarnia, bar/restauracja, banki, kwiaciarnia, apteka, kościół, przychodnia, szkoła podstawowa nr 20 (ok.750m), liceum ogólnokształcące nr 10 (ca. 800m) i inne punkty usługowe i sklepy, a nieco dalej duży market spożywczy Leclerc z innymi licznymi punktami usługowymi, nowe markety spożywcze ALDI, LIDL + stacja paliw SHELL + samoobsługowa myjnia samochodów ok.1,1km, CH Marino ca. 3km, Rynek ca. 4km, dojazd do A8 ca. 6,5km, dojazd do AOW ca. 3,5km, lotnisko Wrocław ca. 19km etc. Odległość do tramwajów i licznych linii autobusowych miejskich oraz postoju taksówek ca. 200m.

Opis budynku wewnętrzny i zewnętrzny:

Budynek wybudowany zostanie w systemie H+H, z którego wybudowanych zostało 6 ostatnich inwestycji dewelopera. Materiał ten cechuje wiele zalet - najważniejszym jest, że materiał jest jednym z najlepszych materiałów budowlanych na rynku: jest „ciepły” i przyjazny środowisku, szczegóły na stronie producenta: www.hpluh.pl, lub w naszej zakładce „H+H Z TEGO BUDUJEMY”. Hot-Invest jest certyfikowanym deweloperem, co oznacza, że stosuje technologię zgodną ze standardami sztuki budowlanej i producenta i poddaje kontrolom jakości wszystkie etapy budowy stanu surowego.

Kolor elewacji: biały i antracytowy, stolarka okienna zew. antracytowa a wew. biała, w pomieszczeniach od strony wschodniej, południowej i zachodniej będą rolety okienne, od strony północnej - ze względu na brak bezpośredniego nasłonecznienia rolet nie będzie. Biorąc pod uwagę willowy charakter i komfort w użytkowaniu mieszkań zastosowaliśmy większy rozmiar okien, przez które dostanie się więcej światła.

Budynek będzie się składał z 5 kondygnacji w tym jedna podziemna z garażem podziemnym, w którym znajdować się będą 23 miejsca postojowe i 5 komórek lokatorskich, a dla komfortu i wygody mieszkańców oraz szybkiej komunikacji między kondygnacjami, zamontowana zostanie wysokiej klasy winda osobowa.

Klatka schodowa będzie bardzo wygodna, szeroka i jasna, co uzyskane zostanie za pomocą dużych przeszkleń w połączeniu z aluminium od strony północnej budynku - jak widać na wizualizacji. Ściany i podłoga klatki schodowej będą wykończone zgodnie z obowiązującymi trendami, poręcze ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Na parterze przy wejściu do budynku zlokalizowana będzie rowerownia/wózkownia.

Mieszkania zaplanowane są w praktycznych, przemyślanych układach, dających duże możliwości aranżacyjne. Wszystkie plany i metraże znajdują się w kartach mieszkań. Mieszkania na parterze będą miały ogródki, mieszkania na 1 i 2 piętrze będą miały duże balkono-tarasy o głębokości od budynku do krawędzi: 180cm, dające możliwość swobodnego ustawienia mebli ogrodowych. Mieszkania na 3 piętrze posiadać będą ogromne tarasy. Balkono-tarasy będą oddzielone pomiędzy sąsiadami ozdobnymi przegrodami z płyt HPL, gdzie przeznaczone jest miejsce na postawienie klimatyzatora. Strefa wejściowa do budynku będzie również wykończona płytą HPL, jak widać na wizualizacji. Wejście na posesję od ulicy chronić będzie bramka wejściowa, a wejście i komunikacja odbywać się będzie za pomocą wideo-domofonu. Kolejny wideo-domofon znajdować się będzie bezpośrednio przy drzwiach wejściowych na klatkę schodową.

Ogrzewanie:

Ogrzewanie i wodę ciepłą do budynku dostarczać będzie FORTUM: czyli ogrzewanie miejskie, co zapewni korzystniejsze koszty eksploatacyjne.

Bezpieczeństwo finansowe inwestycji:

▪ finansowanie realizacji inwestycji przy pomocy PKO Bank Polski S.A.

▪ wpłata pieniędzy klientów na indywidualne rachunki powiernicze

▪ atrakcyjne finansowanie zakupu mieszkań: indywidualnie przygotowywany harmonogram, początkowa wpłata 20% przy podpisaniu umowy deweloperskiej na rachunek powierniczy 

C H A R A K T E R Y S T Y K A I N W E S T Y C J I

■ Nazwa inwestycji : Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną

■ Standard wykończenia: deweloperski

■ Adres inwestycji: Karłowice ul. Ks. N. Bonczyka 1-3, 51-138 Wrocław

■ Szeroki wybór mieszkań 2, 3, 4 i 5-pokojowych, o powierzchni od 45 do 120 m2, rozmieszczonych na 4 kondygnacjach budynku z jedną klatką schodową z windą. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek, na 1 i 2 piętrze głęboki balkon a na 3 piętrze ogromny taras do wyłącznego korzystania. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

■ Ochrona nabywcy mieszkania zgodną z Ustawą z dnia 16.09.2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego

■ Umowa przeniesienia własności - zawierana jest po zakończeniu budowy, uzyskaniu ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie budynku oraz zaświadczeń o samodzielności lokali mieszkalnych

■ W cenie mieszkania:

- podatek VAT

- na piętrach w każdym mieszkaniu balkon/taras

- na parterze ogródki do wyłącznego korzystania, zapisane w akcie notarialnym

- wózkownia/rowerownia na parterze do użytku mieszkańców