BUDOWA DOMÓW NA ZLECENIE

                                                                Od pomysłu - poprzez projekt - realizację - do wykończenia "pod klucz"…

Firma HOT-INVEST z 15 letnim doświadczeniem w branży budowlanej oferuje realizację inwestycji od A do Z - jako generalny wykonawca, kończąc budowę na stanie deweloperskim lub realizując wykończenie "pod klucz", w szczególności:

- luksusowych-wyjątkowych domów

- rezydencji

Domy wybudowane zostaną  w technologii tradycyjnej (murowanej) w systemie H+H, w którym posiadamy Certyfikat Experta i 10 letnie doświadczenie ze znajomości systemu i stosowania wszelkich rozwiązań oferowanych przez producenta H+H (więcej szczegółów o systemie na naszej stronie w zakładce „H+H  Z TEGO BUDUJEMY” lub na stronie producenta www.hplush.pl). W trakcie wykonywania projektu budowlanego i podczas trwania budowy posiadamy wsparcie techniczne ze strony producenta. Budowa w tym systemie wyróżnia go spośród konkurencji tym, że wybudowany dom  będzie energooszczędny, ekologiczny, o zwiększonej odporności ogniowej oraz akustycznej. W Europie zachodniej system H+H jest jednym z najczęściej wybieranym oraz  stosowanym w budowie budynków jedno i wielorodzinnych.

Drugim naszym mocnym partnerem w budowie domów jest firma Betard (szczegóły na stronie www.betard.pl), z którą współpracujemy od 15 lat. Firma produkuje i dostarcza nam najwyższej jakości prefabrykaty budowlane oraz szereg innych materiałów budowlanych, natomiast świetni projektanci wchodzący w skład zespołu pracowni projektowej zaprojektują, a dział produkcji wyprodukuje najbardziej wymyślne kształty prefabrykatów żelbetowych i betonowych ważnych elementów domu, które będą naturalną a zarazem elegancką ozdobą zewnętrzną oraz wewnętrzną domu.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

- pomoc w wyszukaniu gruntu

- załatwianie wszelkich formalności formalno-prawnych od początku do zakończenia budowy

- przeprowadzenie procesu budowlanego od A do Z

-  zaprojektowanie i urządzenie domu zgodnie z Państwa sugestiami i w ścisłej współpracy z naszą wysokiej klasy kadrą Architektoniczno-Projektową oraz Architektami wnętrz

- realizacja także zamówień specjalnych jak m.in.: wielostanowiskowy garaż podziemny, basen zewnętrzny i/lub wewnętrzny, kort do tenisa czy też potężne akwarium  

Działamy na terenie Wrocławia i okolic