O INWESTORZE

Na bazie zebranego od 2005 roku doświadczenia przy wznoszeniu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, budynków wielorodzinnych i wybudowaniu hotelu *** we Wrocławiu (działając w spółce z o.o.), zapadła decyzja o utworzeniu w 2012 roku firmy HOT-INVEST, zajmującej się budową kameralnych willi miejskich w wysokim standardzie. Dzięki pozytywnej realizacji następnych projektów deweloperskich (2 wille miejskie z 8 i 9 lokalami mieszkalnymi), firma przekształciła się w spółkę komandytową, mającą na celu dalsze prowadzenie i rozwijanie działalności deweloperskiej, poprzez wybudowanie budynku wielorodzinnego: ZIELNEJ OSADY, składającego się z 30 lokali mieszkalnych.

Następnym krokiem jest realizacja  inwestycji: OSIEDLA MIĘDZY KRÓLAMI, położonej pomiędzy ulicami Królów Polski: Bolesława Krzywoustego oraz Jana III Sobieskiego, składającej się z budynku wielorodzinnego z trzema klatkami i 33 lokalami mieszkalnymi o zróżnicowanym metrażu oraz garażu podziemnego.

Najnowsza inwestycja to: WILLA KARŁOWICE, położona na Karłowicach, tuż przy Odrze, na rogu ulic: Ks. N. Bonczyka i Zawalnej, w otoczeniu zieleni i drzew, składająca się z kameralnego budynku wielorodzinnego z jedną klatką schodową z windą i 16 lokalami mieszkalnymi o zróżnicowanym metrażu (od 45m2 do 120m2) oraz garażu podziemnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce  WILLA KARŁOWICE