O INWESTYCJI ZIELNA OSADA

Nasza zakończona sukcesem inwestycja: ZIELNA OSADA, zrealizowana jest w historycznej dzielnicy PSIE POLE we Wrocławiu. Została wybudowana i oddana do użytkowania zgodnie z planem, bez jakichkolwiek opóźnień, w drugim kwartale 2018 roku.

Składa się z 30 nowych mieszkań z balkonami lub ogródkami. Budynek posiada 3 kondygnacje wraz z parterem oraz spory parking naziemny. Teren inwestycji jest duży, gustownie zaprojektowany i wykonany, dający zadowolonym mieszkańcom luksus przestrzeni.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka.

Osiedle Psie Pole jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia, a jednocześnie wystarczająco oddalone od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Jest to zgodne z mottem naszych inwestycji „ …kameralność blisko centrum…”.